درآمد حاصل از پروژه های مشارکتی به 1188 میلیارد ریال رسید

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان گفت : طی چهارسال گذشته 6 پروژه مشارکتی ؛ مجموعه تجاری پارکینگ کمرزرین (طلافروشان) ، مجموعه ورزشی تجاری استانداری ، پارکینگ سنبلستان ، مجموعه مسکونی تجاری مدرس ، مجموعه اداری تجاری موقوفه شیخ علیخانو سالن چندمنظوره میدان امام علی (ع) در منظقه سه به اتمام رسیده و یا دست اقدام است.

حسین کارگر مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان ضمن اشاره به فواید مشارکت در پروژه های عمرانی شهری اظهارکرد: درست است که مشارکت در ساخت و ساز ، از هزینه بالایی برخوردار است اما مشارکت در ساخت و ساز باعث می شود که فرد مشارکت کننده با استفاده از ایده نو و با مصالح به روز به کمک شهرداری آمده و باعث شود پروژه ها از طرح های یکنواخت و قدیمی خارج و چهره شهر را دگرگون سازد.

وی افزود : منطقه سه بدلیل عدم وجود زمین هایی با مساحت بالا ، امکان جذب سرمایه گذار برای پروژه های مشارکتی کمترمی باشد، اما در بخش بافت تاریخی و فرسوده می تواند در زمینه نیازهای عمومی و یا گردشگری مالکان و یا سرمایه گذاران را تشویق به سرمایه گذاری نماید. 

مدیرمنطقه سه به پروژه های اتمام یافته مشارکتی اشاره نمودو تصریح کرد : سالن چندمنظوره میدان امام علی علیه السلام با کاربری فروشگاه رفاه در حال خدمت رسانی به شهروندان می باشد و مجتمع تجاری اداری موقوفه شیخ علیخان واقع در خیابان هشت بهشت غربی ، مجموعه ورزشی تجاری استانداری نیز مورد بهره برداری قرار گرفته است.

حسین کارگر ادامه داد : در محدوده خیابان عبدالرزاق که با حجم ترافیک بالایی برخوردار است به شدت نیازمند به پارکینگ عمومی می باشد ، لذا باتوافق صورت گرفته مقرر گردید زمین موقوفه به مساحت 2300 مترمربع جنب خیابان سنبلستان به پارکینگ طبقاتی (4 طبقه) با ظرفیت 375 خودرویی اختصاص یابد.

مدیرمنطقه سه ضمن اشاره به پروژه مشارکتی مجموعه مسکونی تجاری مدرس تصریح کرد : در خیابان مدرس قدیم زمینی به مساحت 1074 مترمربع متعلق به منطقه سه شهرداری اصفهان وجود داشت و مقرر گردید این زمین با مساحت 4465 مترمربع زیربنا احداث گردد که اکنون به منظور شروع عملیات عمرانی در حال تجهیز کارگاه می باشد.

امورارتباطات منطقه سه شهرداری اصفهان


درآمد حاصل از پروژه های مشارکتی به 1188 میلیارد ریال رسید

کد محتوا 40724

برچسب ها